Achieve Your Goals: Take Unlimited VP Classes!

9854916a-d85d-44dc-9cd1-7ee76d043168

Pay just $315/month
and take as many VP Group Classes as you want.

This is a great way to get regularity into your practice, without the cost of private lessons.

The cost of a single VP Class is $50.

  • 2 classes per week = $40/class*
  • 3 classes per week = $25/class*
  • 4 classes per week = $20/class*

*The price/class is approximate.

Try it out for just one month (this is an introductory, one-time offer):

GET UNLIMITED VP CLASSES FOR 1 MONTH ONLY!

If you like it, make the commitment, and:

GET UNLIMITED MONTHLY VP CLASSES WITH THE 3 MONTH AUTO PAY